DWeis

Tvorba a správa webových stránek

DWeis

Tvorba a správa webových stránek

Užijte si nekonečných možností online světa s vědomím, že jste chráněni proti cíleným útokům.
Jsme prodejcem produktů ESET.

EsetESET byl založen v roce 1992, se sídlem v Bratislavě (Slovensko) a centrálami v San Diegu (USA), Buenos Aires (Argentina) a Singapuru. Lokální pobočky má v Praze, Krakově (Polsko), Montrealu (Kanada) a Moskvě (Rusko) a partnerskou síť ve více než 180 zemích po celém světě. V roce 2008, ESET otevřel centrum pro výzkum a vývoj v Krakově a dva roky později také v Praze.

Firma patří podle žebříčku Deloitte Technology Fast 500 mezi nejrychleji rostoucí technologické společnosti v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky. V roce 2009 byl ESET na základě posouzení bezpečnostních řešení pro ochranu podnikových sítí zařazen do "Magic Quadrant for Endpoint Platforms" společnosti Gartner.

Přední poskytoval bezpečnostních řešení pro domácnosti i firmy různých velikostí.
26 let zkušeností
Průkopník a lídr v proaktivní detekci hrozeb
Sídlo v EU - Bratislava, Slovensko
Výzkumná a vývojová centra v Bratislavě (Slovensko), San Diegu (USA), Montrealu (Kanada), Krakově (Polsko), Moskvě (Rusko), Buenos Aires (Argentina), Singapuru a Praze.
Obchodní a distribuční centrály v Bratislavě (EMEA), San Diegu (Severní Amerika), Buenos Aires (Latinská Amerika), a Singapuru (APAC) a nově i v Jeně (Německo)
Prodejní pokrytí ve více než 180 zemích
ESET má více než 800 zaměstnanců po celém světě
Chrání vice než 100 miliónů uživatelů
V roce 2009 a 2010 zařazen do Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms společnosti Gartner
Držitel nejvyššího počtu ocenění Virus Bulletin 100 v řadě od května 1998


pro2012-boxHledáte spolehlivý software pro komplexní práci s PDF, který dokáže vytvářet nové PDF a PDF/A dokumenty konverzí z jiných formátů a který umožňuje také PDF soubory plnohodnotně editovat? Nebo potřebujete funkce pro elektronické podepisování PDF?

Jsme prodejcem produktů PDF-XChange od společnosti TERAGON.