Reference

Naše práce

dobrapracevpraze.cz

RE/MAX Ace – Dobrá práce v Praze

Bydlíme v Praze

Realitní poradenství – bydlíme v Praze

Na těchto stránkách je implementován kontaktní formulář, formulář pro zasílání novinek, realitní slovní (seznam s možností vyhledávání slov), atd.

Praha - Prosek

Praha-Prosek.cz

Stránky určené pro obyvatele pražského Proseka a jeho okolí. Zde je nejsilnějším nástrojem zejména kalendář akcí. Dále je zde implementován modul „inzerce“ a katalog firem s mapou.
Tento web je pod naší správou a stále jej aktualizujeme.

neoxgroup.cz

NEOX GROUP

Vinotéka u Janičky

Vinotéka u Janičky

Majitelka vinotéky měla původně webovou prezentaci od jiné firmy. Nemohla však sama skoro nic na stránkách měnit a administrátor nebyl moc pružný.
Majitelka vinotéky se tedy obrátila na nás s požadavkem na administraci původních stránek. Úprava stránek podle požadavků majitelky by však byla časově velice náročná a nákladná. Paní majitelka tak ráda přijala naše levnější řešení v podobě vytvoření nových webových stránek. Stránky jsou pod naší správou.

STARnova

S T A R – nova, spol. s r.o.

Firemní stránky společnosti S T A R – nova, spol. s r.o., která je poskytovatelem kabelové televize a internetu.

Bell Technology

Bell Technology

Firemní stránky společnosti Bell Technology, která je výrobcem a distributorem významných značek. Mezi naši práci na těchto stránkách nepatří jenom jejich samotné vytvoření, ale také flash animace na úvodní stránce a používané bannery.

Kolotoče Helfer

Kolotoče Karla Helfera

Webová prezentace lunaparku Helfer.
– Galerie fotografií a videí
– Seznam atrakcí, atd.

Sběratelská karta  KČT

Sběratelská karta KČT – Cesty ke hvězdám

Stránky sběratelů turistických karet „Sběratelská karta KČT“. Přehledný seznam karet, seznam míst z karet zobrazených v mapě, kniha návštěv, atd. Stránky jsou pod naší pravidelnou správou, takže zveřejňování karet a umisťování do mapy je naše práce.

Skauti Vysočany

Skauti Vysočany

53. skautské středisko z pražských Vysočan – Praha 9. Kalendář akcí, stálé stránky, aktuální články, fotogalerie, videogalerie atd. Zveřejňování aktuálních článků si skauti zajišťují pomocí vlastních sil. Jinak jsou stránky dále pod naší správou.

Malíř

Malíř Lakýrník – Ženíšek

Webové stránky pro Malíře Ženíška s ukázkou nabízených prací.
Stránky jsou pod naší správou.

Poradce

Poradna-Exekuce.cz

Webové stránky pro poradce v oblasti exekuce na nemovitosti. Náš klient si přál zasílat zájemců rady a novinky. Pro tyto účely slouží formuláře pro zadání emailové adresy. Klient si již sám přidává články do aktualit.

krocan_web

OS Krocan

Občanské sdružení Krocan. Posláním sdružení je ochrana životního prostředí a krajiny na katastrálním území Prahy 9. Jednoduché stránky bez větších nároků. Stránky tvořeny pro občanské sdružení bez nároku na finanční honorář.

MC Putti

Mateřské centrum Putti

MC Putti. Program, kroužky, kalendář akcí, seznam knih, galerie, atd.

 

Společenství vlastníků

Stránky společenství vlastníků, kde hlavním požadavkem bylo zveřejňování informací pouze pro členy. Informace jsou tedy veřejnosti ukryty. Jedná se o jeden ze starších webů, běžící na námi již nepoužívaném systému. Stránky jsou pod naší správou.

a jiné